Які галузі виробництва розвиватимуть, щоб зріс економічний потенціал Прикарпаття

Які галузі виробництва розвиватимуть, щоб зріс економічний потенціал Прикарпаття

Які галузі виробництва розвиватимуть, щоб зріс економічний потенціал Прикарпаття Facebook

Про галузі Івано-Франківщини, в яких присутні іноземні інвестиції, та які сфери виробництва розвиватимуть, щоб зріс економічний потенціал Прикарпаття розповів журналістам Суспільного виконавчий директор "Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття" Ігор Мельничук.

"Івано-Франківська область має декілька стратегічних підприємств, які входять до складу найбільших платників податків. Вони займаються виробництвом їжі, тваринництвом. Є підприємства з іноземними інвестиціями, які виготовляють вироби з дерева, кабельно-провідникову продукцію до автомобілів і не тільки. Є підприємства, що займаються виробництвом побутової техніки. Є і ті, що створюють відновлювальні джерела енергії. Саме у цих галузей потрібно нарощувати виробництво", - каже Ігор Мельничук.

За його словами, важливо закцентувати увагу на створенні більш якісного і вартісного кінцевого продукту. Бо саме кінцевий продукт найвигідніше створювати.

"Ми передбачаємо перпективу розвитку в транспорті та логістиці, в легкій промисловості, приладобудуванні, енергетиці, питній воді та їжі, в деревообробці, а також в аутсорсингу бізнес-процесів і ІТ. Якщо ви подивитеся статистику, такі послуги вже експортуються", - розповідає Ігор Мельничук. - Я би поставив на санітарно-рекреаційний туризм, дизайн та креативні індустрії. Власне, це ті точки росту, які в найближчій перспективі можуть розвинутися і це може бути цікаво як для внутрішнього так і для зовнішнього інвестора".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди