У Києві та області знов застосовують аварійні вимкнення світла

У Києві та області знов застосовують аварійні вимкнення світла

У Києві та області знов застосовують аварійні вимкнення світла
Фото: Уніан

У Києві та області станом на ранок 29 листопада відбуваються екстрені відключення світла. Про це повідомили у ДТЕК "Київські електромережі" та ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Графіки стабілізаційних відключень, складені раніше для столиці і регіону, наразі не діють.

Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами й органами державної влади роблять усе можливе для якнашвидшої стабілізації ситуації.

Що відомо

  • Увечері 28 листопада з'явилось розпорядження від "Укренерго" про те, що у столиці потрібно знизити 60% потужності споживання електроенергії. Енергетики зазначили, що роблять усе можливе, щоб подавати світло кожному клієнту по 2-3 години двічі на добу.
  • Після масованої ракетної атаки Росії на Україну 23 листопада, у Києві без електроенергії на ранок 28 листопада були 55 відсотків споживачів. Також аварійні відключення світла у столиці відбувалися через ремонтні роботи в енергосистемі.
  • Міжнародні партнери надсилають Україні обладнання, яке має допомогти пережити блекаут та підготуватися до зими. Зокрема Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів.
  • У Центрі досліджень енергетики додали, що на повне відновлення українського енергетичної системи знадобиться кілька років.

Читайте також

США готують новий пакет допомоги для енергетики України — Reuters

На початок