На Львівщині підтвердили 460 випадків захворювання на грип

На Львівщині підтвердили 460 випадків захворювання на грип

Оновлено
На Львівщині підтвердили 460 випадків захворювання на грип
Харківська обласна інфекційна лікарня. Жовтень 2022 року. Фото: Суспільне Харків

Методом ПЛР на Львівщині підтвердили 460 випадків захворювання на грип. Лікарі зафіксували 457 випадків типу "А" та 3 — типу "В". Про це повідомила директорка Львівського обласного лабораторного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко.

"Грип А завжди перебігає важче, має тенденцію викликати запалення легень та мозку, а грип В завжди перебігає лагідніше для дорослих, але у дітей може спровокувати набряк гортані та кашель", — розповіла Наталія Іванченко.

За словами Наталії Іванченко-Тімко, захворюваність на COVID-19 в області знижується. Протягом тижня, з 18 по 24 листопада, медики провели 2264 досліджень на коронавірус. У 123 людей підтвердили інфікування COVID-19. Одна людина померла. На стаціонарному лікуванні у медзакладах області перебуває 138 людей із коронавірусною інфекцією.

"Гігієна рук, дистанція, маска, вакцинація — надійна зброя проти вірусів. І основне: Захворів — сиди вдома!", — написала Наталія Іванченко-Тімко.

За словами медиків, до групи найбільшого ризику належать діти до 5 років, вагітні, люди з хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної системи, цукровим діабетом, зайвою вагою та імунодефіцитними станами, і ті, хто контактує з великою кількістю людей. Цим категоріям лікарі радять вакцинуватися першочергово.

Читайте також

Львівщина отримала майже 2000 доз вакцини для безкоштовного щеплення від грипу

На Львівщину доставили майже 30 000 доз вакцини Pfizer

На початок