У селі на Запоріжжі лагодять будинки до зими, після російських обстрілів

У селі на Запоріжжі лагодять будинки до зими, після російських обстрілів

У селі на Запоріжжі лагодять будинки до зими, після російських обстрілів
Фото: Суспільне Запоріжжя

Зруйнований дах, вибиті вікна, потріскані стіни та вирва на городі — такі наслідки обстрілу окупантами села Воздвижівка. Його жителі зараз гуртом “залатали” будинки, аби до зими вони не зруйнувалися.

Журналістам Суспільного розповіли, що тієї ночі, коли ворог випустив ракети по мирному населенню — вцілили дивом.

Перші три ворожі снаряди влучили в сільську школу, четвертий потрапив в город, внаслідок чого були пошкоджені будівлі та обійстя одразу декількох господарів.

Воздвижівка
Фото: Суспільне Запоріжжя

“Повалило дерева, кора ось так повідлітала. Були молоді деревця, шкода. Паркан ось той увесь. Я як згадаю аж мороз по шкірі біжить. О пів на другу ночі. Двері вирвало у веранді, але вже зробили”, - каже Михайло Кольчиєнко, місцевий мешканець.

Воздвижівка
Михайло Кольчиєнко. Фото: Суспільне Запоріжжя

Воно два рази вдарило, ми посхвачувалися, ось сюди в куточок заховалися, коли воно десь третій раз вдарило, а четвертий раз ото як шарахнуло, думаю: зараз нам буде кришка, але слава Богу минулося. Ми постояли, шарахнуло дуже, аж хата затрусилася, наче як землетрус, думаю, зараз посипляться залізобетонні перекриття, зараз посиплеться, коли — ні, втрималося, почали сипатися вікна і шифер”, - каже Надія Кольчиєнко, дружина пана Михайла.

Воздвижівка
Надія Кольчиєнко. Фото: Суспільне Запоріжжя

Частково відновив будинок і сусід Надії Кольчиєнко Олексій Фіберг. На момент обстрілу чоловік з дружиною спав вдома, каже, вціліли дивом.

Паркану немає, ось там складений лежить. Ми, звичайно, хотіли хату перекривати. Але ж не так по варварськи. Вікно ось те вибило. Тріщини з'явилися, яких не було в штукатурці”, - каже він.

Воздвижівка
Олексій Фіберг. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Побило шифер весь ще за першою ракетою почав тріщати, а потім ось це четверта була. І стінам дісталося. Собаки скавуліли дуже. Але слава Богу вижили всі. І думки не було ховатися, бо куди ховатися. В мене в сусідньому селі родичку убило. Прилетіло у веранду, якраз в підвал, де вона зазвичай ховалася", - додає Олексій Фіберг.

Воздвижівка
Фото: Суспільне Запоріжжя

Далі по вулиці стоять будинки, які також пошкоджені від обстрілу. Люди, що залишились поступово латають свої помешкання.

Читайте також

Пів року без світла та 20 тонн дизпалива на генератори. У Пологівському районі двом селищам відновили електропостачання

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок