Майже половина багатоповерхівок Кропивницького дві доби без тепла

Майже половина багатоповерхівок Кропивницького дві доби без тепла

Майже половина багатоповерхівок Кропивницького дві доби без тепла
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому 800 багатоповерхівок, половина залишилась без централізованого опалення. Теплопостачання немає дві доби, після обстрілів російськими військовими енергосистеми України та її знеструмлення. Споживачами централізованого опалення у Кропивницькому є майже 14 тисяч родин. Про це Суспільному розповів керівник підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник.

Після обстрілів російськими військами енергосистеми 23 листопада, 22 котельні підприємства "Теплоенергетик" зупинили роботу через знеструмлення. Відновили роботу 16 з них. Це дані на 15:30 від Олександра Чельника.

"Крім того, що майже добу не було електроенергії, після її появи, через відсутність води, яку ми використовуємо для підживлення теплових мереж, не змогли запустити ці котельні в роботу".

Олександр Чельник пояснив, скільки часу треба на відновлення теплопостачання. "Якщо безаварійно – а скоріше за все можуть бути певні руйнування за час простою в теплових мережах – то, сподіваюсь, на малих котельнях, тепло з’явиться протягом 10-12 годин. Південно-західна котельня, враховуючи ємність і протяжність теплових мереж, десь годин 15-16".

73-річна кропивничанка Ліна Кучеренко розповіла, як гріється. "Увімкнений газ. Цеглина гріється. І як цеглина гріється, то нагрівається повітря до 18 градусів. А так може бути 15. А щоб не сушило повітря, то ставлю зверху воду, заодно і щось помить".

Майже половина багатоповерхівок Кропивницького дві доби без тепла
Суспільне Кропивницький

Коли є електропостачання, для обігріву використовує електричну ковдру.

Що відомо

23 листопада через ракетний обстріл військовими РФ, близько 14:30 в Кіровоградській області вимкнули електроенергію. Повітряна тривога на території регіону тривала з 12:47 до 15:25.

Читайте також

  • Дві доби жителі Кіровоградщини були без води.
  • Жителі Кіровоградщини під час відключень електроенергії можуть зігрітися у підрозділах поліції.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок