У Кропивницькому після російської атаки на маршрути замість тролейбусів виїхали автобуси

У Кропивницькому після російської атаки на маршрути замість тролейбусів виїхали автобуси

У Кропивницькому після російської атаки на маршрути замість тролейбусів виїхали автобуси
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому після російської атаки на енергосистему комунальне підприємство "Електротранс" випустило на маршрути автобуси замість тролейбусів. Про це Суспільному розповів керівник міського управління транспорту Віктор Житник. За його словами, до цього щодня на маршрути виїжджали 32 тролейбуси.

Після російської атаки на енергосистему кропивницьке комунальне підприємство випустило на маршрути дев'ять автобусів замість тролейбусів.

"Була здивована, тому що прийшла на зупинку і одразу під'їхав автобус, – говорить кропивничанка Світлана Молоканова. – Я живу на Лелеківці. Учора було складніше добиратися, а сьогодні – слава Богу. Ввечері транспорт чекали багато людей, тому що багатьох раніше відпустили додому з роботи, через це був трохи колапс. Маршрутки були дуже перевантажені".

транспорт
Зупинка громадського транспорту біля готелю "Київ". фото Суспільне Кропивницький

"Зазвичай, щодня у Кропивницькому на маршрутах працюють 20 автобусів великої місткості, додали ще дев'ять, – розповів Віктор Житник. – Ви ж зрозумійте, що сьогодні не буде того пасажиропотоку, як зазвичай, тому ганяти просто так машини і витрачати дорогоцінне паливо – це не виправдано".

Кропивничанка Вікторія Безрудько про графік тролейбусів довідується з додатку. 24 листопада маршрути в реальному часі не відображалися. "Я вже 35 хвилин чекаю тролейбуса №7, щоб їхати додому, але його немає".

Зі слів Віктора Житника, всі приватні перевізники вийшли на маршрути. Це 170 машин. Працювати за умовами договору вони мають до 22:00. Скільки тролейбусів працюватимуть 25 листопада, вирішать після повного відновлення електропостачання в місті.

Читайте також

  • У Кропивницькому утворились черги за пальним. Працюють не всі заправки.
  • Школам Кіровоградщини рекомендують піти на канікули до кінця тижня.
  • Жителям Кіровоградщини питну воду підвозитимуть цистернами. Назвали адреси.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок