"Ми знаходимося на високому рівні". Тренери Швейцарії та Камеруну про перший матч своїх збірних на ЧС-2022

"Ми знаходимося на високому рівні". Тренери Швейцарії та Камеруну про перший матч своїх збірних на ЧС-2022

"Ми знаходимося на високому рівні". Тренери Швейцарії та Камеруну про перший матч своїх збірних на ЧС-2022
Мурат Якіні під час матчу з Камеруном. AP Photo/Ebrahim Noroozi

Мурат Якіні та Рігобер Сонг відреагували на перший матч у групі G.

П'ятий ігровий день на чемпіонаті світу з футболу розпочався матчем збірних Швейцарії та Камеруну. Також цей поєдинок став першим у групі G.

Завдяки голу Бріля Емболо на початку другого тайму перемогу у цій грі здобули швейцарці. Вони і стали проміжними лідерами свого квартету.

Дивіться також: Швейцарія - Камерун: огляд матчу чемпіонату світу-2022 з футболу

Мурат Якіні та Рігобер Сонг, тренери збірних Швейцарії та Камеруну відповідно, прокоментували у флешінтерв'ю результат стартового матчу своїх збірних на чемпіонаті світу у Катарі.

Мурат Якіні
 • Про результат матчу

"Дивлячись на нашу гру, думаю, ми заслужили на три очки. Команда домінувала, як і очікувалось. При більшій злагодженості могли забити ще два-три м'ячі наприкінці".

 • Про гру своєї команди

"Нам потрібно було бути більш терплячими і завершувати комбінації, використовувати свої шанси для швидкого переходу в атаку. Зрештою, все було чудово, ми були добре організовані на полі, і забили в потрібний момент. Шкода тільки, що не забили другий м'яч".

Рігобер Сонг
 • Про результат

"Так, я розчарований. Думаю, що ми повинні були зіграти краще. Але нам не вдалось це зробити. Хотілось зробити більше в першому таймі. Але ви знаєте, що футбол на такому рівні зводиться до дрібниць. Ми розслабилися і це зіграло проти нас. Це молода команда, і це є футбол високого рівня".

 • Про ситуацію в групі

"Команда знаходиться в такій ситуації, коли наступний матч буде для нас вирішальним. Нам оведеться зіграти на високому рівні. І реалізувати ті моменти, яких у нас поки що не було. Це футбол. Але ми будемо тримати голову високо і віримо, що все можливо".

 • Що скаже своїм футболістам

"Перш за все, я їх привітаю. А потім скажу, що ми повинні розуміти, що знаходимося на високому рівні. На цьому високому рівні деталі - це те, що є найважливішим. І ми повинні залишатися зосередженими від самого початку і до самого кінця. Ось, власне, і все".

Турнірна таблиця групи G

 1. Швейцарія - 3 очки (1 матч), 1:0 (співвідношення голів)
 2. Сербія - 0 (0), 0:0
 3. Бразилія - 0 (0), 0:0
 4. Камерун - 0 (1), 0:1

Що далі

 • Четвер, 24 листопада. 21:00. Бразилія - Сербія
 • Понеділок, 28 листопада. 12:00. Камерун - Сербія
 • Понеділок, 28 листопада. 18:00. Бразилія - Швейцарія
На початок