До правил футболу внесли тимчасові корективи. Що змінилося

До правил футболу внесли тимчасові корективи. Що змінилося

До правил футболу внесли тимчасові корективи. Що змінилося Associated Press

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) заявила про внесення тимчасових змін у правила футболу через пандемію коронавірусу. Командам тепер буде дозволено проводити п'ять замін та не використовувати VAR.

Про це повідомляє офіційний сайт IFAB. Починаючи з відновлення поточного сезону за один матч буде дозволено здійснювати по п'ять замін. Максимум три заміни будуть дозволені протягом ігрового часу, а ще дві команда може використати під час перерви, аби не створювати додаткових затримок поєдинку. У лігах матимуть право самостійно ухвалювати рішення, чи вводити це нове правило.

Тимчасова поправка вноситься через те, що матчі мають бути зіграні у стислий період з напруженим графіком, що може вплинути на здоров'я гравців, збільшити ризик травмування.

Додаткові роз'яснення IFAB:

  • Якщо обидві команди здійснюють заміну одночасно, це вважатиметься однією з трьох використаних можливостей для кожної команди.
  • Невикористані заміни можна буде застосувати в додатковий час.
  • Зворотні заміни заборонені.

IFAB та FIFA на подальшому етапі визначать, чи потрібно буде подовжувати цю тимчасову поправку (наприклад, щодо змагань, які мають бути завершені в 2021 році).

Також ліги матимуть право самостійно вирішувати, чи використовувати відеоасистент арбітра (VAR). Якщо ж у чемпіонаті все-таки вирішено його застосовувати, то всі закони VAR лишаються без змін.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start