Електрика на Донеччині 23 листопада: як будуть вимикати

Електрика на Донеччині 23 листопада: як будуть вимикати

Електрика на Донеччині 23 листопада: як будуть вимикати
Школяр робить уроки без світла, в Києві. 11 жовтня 2022 року. Фото: УНІАН

ДТЕК Донецькі електромережі 23 листопада продовжують застосовувати стабілізаційні графіки відключень світла.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі ДТЕК Донецькі електромережі.

Електрику вимикатимуть за графіком, який можна знайти на сайті компанії.

Стабілізаційні відключення застосовують за розпорядженням Укренерго, щоб зменшити споживання. Світла у жителів Донецької області може не бути по чотири години поспіль. Крім того, зауважили в компанії, у графіках можлива похибка у часі в межах 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

У ДТЕКу пояснювали, що стабілізаційні відключення дозволяють зекономити електроенергію. Вони відбуваються за ініціативи НЕК Укренерго.

Що відомо

  • Майже половина енергосистеми України виведена з ладу внаслідок ракетних ударів Росії по критичній та цивільній інфраструктурі.
  • В ДТЕЦ заявили, що про повний блекаут в країні наразі не йдеться. Водночас там закликали українців подумати про те, щоб за можливості виїхати на кілька місяців з країни, аби розвантажити енергосистему на тлі російських обстрілів. В компанії "Укренерго" таку пораду наразі вважають недоречною.
  • 21 листопада гендиректор YASNO повідомив, що відключення електроенергії, ймовірно, відбуватимуться щонайменше до кінця березня. А президент Зеленський знову закликав українців обмежити особисте використання електрики.
  • 22 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що сума збитків "Укренерго" через військову агресію Росії складає понад 70 мільярдів гривень.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок