Туристична криза. У КМДА підрахували, скільки туристів відвідали Київ в умовах війни

Туристична криза. У КМДА підрахували, скільки туристів відвідали Київ в умовах війни

Туристична криза. У КМДА підрахували, скільки туристів відвідали Київ в умовах війни
Фото: УНІАН

За 9 місяців цього року Київ відвідали 98 тисяч іноземців та близько 170 тисяч внутрішніх туристів. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Зазначається, що з початком повномасштабного вторгнення Росії туристична галузь столиці, як і інших українських міст, перебуває у кризі.

"За даними Держприкордонслужби, за 9 місяців цього року Київ відвідали близько 98 тисяч іноземців. Йдеться про іноземних журналістів, представників благодійних фондів та міжнародних структур, волонтерів і політиків різних країн. Також, за оцінками експертів, із початку року Київ відвідали близько 170 тисяч внутрішніх туристів", – розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, за 9 місяців цього року до міського бюджету надійшло 35,2 млн гривень туристичного збору. За цей же період 2021 року туристичний збір у бюджеті становив 46,6 млн гривень.

"При тому, що минулого року за цей час місто відвідали втричі більше іноземців – понад 300 тисяч осіб. Цьогоріч 35,2 млн грн ми отримали саме від тих, хто приїздив у столицю Україну працювати", – зазначила посадовиця.

Авторка: Олена Фріз

Що відомо

  • За перше півріччя у Києві побували понад 398 тисяч людей, з яких 98 тисяч іноземців, повідомили в Управлінні туризму та промоцій КМДА.
  • Державне агентство з розвитку туризму України зібрало ініціативну групу, яка працюватиме над стратегією відвідування місць пам’яті російсько-української війни.

Читайте також

Відпочинок за кордоном під час війни: розповідає турагентка

На початок