Закарпаття опікуватиметься відновленням громади у Херсонській області

Закарпаття опікуватиметься відновленням громади у Херсонській області

Закарпаття опікуватиметься відновленням громади у Херсонській області
Stefan Richter

Закарпаття буде опікуватися відновленням Тягинської громади Херсонської області. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у Facebook.

"За рішенням керівництва країни для нашої області визначено громаду Херсонщини, відновленням якої відсьогодні ми всебічно опікуємося. Це Тягинська територіальна громада, де зараз проходить лінія зіткнення з ворогом на лівому березі Дніпра. Понад 2 тисячі домогосподарств і майже 6 тисяч людей перебувають у надважких умовах та потребують нашої допомоги й підтримки", — йдеться у повідомленні.

Закарпатська ОВА, обласна рада, всі РВА та територіальні громади краю вже розпочали роботу зі збору гуманітарної допомоги для забезпечення першочергових потреб Тягинської громади, яку відправлять безпосередньо в старостинські округи, — інформує голова ОВА.

Читайте також: Із бюджету Ужгорода спрямують 7,5 млн гривень на відбудову Херсонщини.

"Ми провели перемовини з нашими закордонними партнерами та готуємо трансфер для місцевих дітей з матерями на відпочинок і короткострокове перебування в найкращих умовах. Профільні департаменти ОВА розробляють програми їхнього перебування в курортно-рекреаційних точках Закарпаття для психоемоційного відновлення й необхідної реабілітації. Наші закордонні партнери та регіони-побратими також вирішили приєднатися і вже формують гуманітарні вантажі для Тягинської громади Херсонщини", — повідомив Віктор Микита.

Читайте також:

  • Обстріли ЗАЕС потрібні Росії, щоб встановити контроль над станцією — ISW
  • Українські атаки зменшують вплив Росії на Чорному морі — британська розвідка
  • МАГАТЕ заявила про пошкодження на ЗАЕС, херсонців закликають евакуюватися на зиму. 272 день війни
  • Втрати Росії в Україні сягнули 85 тисяч військових — Генштаб
  • Артилерійські бої на Херсонщині та Донеччині, відбиті атаки на Луганщині. Як минула ніч в регіонах

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок