Терехов закликає містян бути обережними з газовим обладнанням під час холодів

Терехов закликає містян бути обережними з газовим обладнанням під час холодів

Терехов закликає містян бути обережними з газовим обладнанням під час холодів
Суспільне Харків

У Харкові продовжують облаштовувати пункти обігріву. Харківський міський голова Ігор Терехов просить людей не ставити вдома великі газові балони.

"Багато хто напередодні холодів купують додому газові балони великого об'єму. Робити цього категорично не можна. Вони не призначені для використання у багатоквартирних будинках. Заправляти їх мають професіонали й тільки на спецобладнанні у теплому приміщенні. Якщо не дотримуватися цих правил, може статися вибух", — сказав Терехов.

Вдома використовувати можна тільки туристичні балони, об'єм яких не перевищує 500 грамів, сказав міський голова.

"Я був в одній зі шкіл Харкова, де ми у підвальному приміщенні звели повноцінну цегляну дерев'яну пічку. І цей досвід ми розповсюджуватимемо в інших стаціонарних пунктах обігріву. Такі пічки ефективніші за буржуйки", — говорить Терехов.

Також Терехов просить людей бути обережними на дорогах, які не освітлюються.

"Я закликаю харків'ян за можливістю підсвічувати собі ліхтариком мобільного телефону, коли переходити дорогу", — сказав Терехов.

Що відомо

  • У Харкові та області триває опалювальний сезон. Запущені майже всі котельні, які змогли підготувати до зими під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
  • Харківський міський голова Ігор Терехов показав, який вигляд має пункт обігріву, що облаштували в одній зі шкіл міста. Він забезпечений дров'яною піччю, генератором та кухнею, де харків'яни зможуть поїсти гарячого.

Читайте також

Як зігрітися без опалення та електрики: поради харківського альпініста

На початок