У Черкасах під міськраду принесли коктейлі Молотова. Що відбувається

У Черкасах під міськраду принесли коктейлі Молотова. Що відбувається

У Черкасах під міськраду принесли коктейлі Молотова. Що відбувається
Суспільне Черкаси

Зранку 23 листопада в Черкасах до міської ради принесли коктейлі Молотова. Таким чином містяни хотіли вручити міському голові "народну премію", повідомила з місця події кореспондентка Суспільного Анна Іщенко.

Акцію організували через оприлюднений на сайті міськради проєкт рішення про преміювання міського голови Анатолія Бондаренка, встановлення йому надбавок, надання матеріальної допомоги у 2023 році.

Зокрема, в одному з пунктів ідеться про щомісячне преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу.

Перед міськрадою поставили коробку з коктейлями Молотова. Ростислав Пономарьов розповів: це "премія", "подарунок" міському голові.

У Черкасах під міськраду принесли коктейлі Молотова. Що відбувається
Черкасець Ростислав Пономарьов.

"Йому, судячи з усього, цей рік важко дався, що він захотів собі премію. Я вирішив, що премія від людей це теж нормально. Щоб кожен черкасець прийшов і щось йому подарував від себе. Кожна ця пляшечка має підпис про якесь його досягнення на посаді міського голови. Думаю, йому буде приємно забрати їх собі, поставити десь на поличку і любуватися, згадуючи, скільки він зробив для міста. Приємно дарувати комусь подарунки. Можливо, хоч працівники міськради подивляться під ноги і щось побачать", — розповів активіст.

У Черкасах протестують проти преміювання міського голови

Суспільне звернулося за коментарем до міськради, однак там це коментувати відмовилися. Коментар міського голови: "Коктейлі Молотова потрібно носити на фронті", — міський голова Черкас про акцію протесту

Що відомо

  • На сайті Черкаської міської ради оприлюднили проєкт рішення щодо преміювання міського голови Анатолія Бондаренка на 2023 рік, який передбачає збільшення зарплати мера у 2023 році у п'ять разів.
  • За словами міського голови, в міськраді нині відбувається "скорочення зарплати, скорочення штатної чисельності, відпустки" для інших працівників.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок