Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли медалі на всеукраїнських змаганнях з боксу та важкої атлетики

Вихованці дитячо–юнацької спортивної школи №1 у Кам`янському, що на Дніпропетровщині, вибороли золоті та срібні медалі на всеукраїнських змаганнях з боксу серед юніорів, чемпіонаті України з важкої атлетики та Всеукраїнському турнірі на підтримку Збройних сил України. Про це повідомляє Кам`янська міська рада.

Серед боксерів перше місце у ваговій категорії 75 кг посів Данііл Сухорук, у ваговій категорії 54 кг Богдан Кубрак став другим. Гарний результат і у Микити Шаганенка — п`яте місце у ваговій категорії до 60 кг. Спортсменів підготував тренер-викладач Вадим Хамаза.

У складі команди з важкої атлетики Дніпропетровської області кам`янчани здобули дві нагороди. "Золото" Чемпіонату України (до 17 років) у ваговій категорії 55 кг виборов Євген Шкода. У Данила Овсяннікова на Всеукраїнському турнірі на підтримку ЗСУ (до 15 років) у ваговій категорії 61 кг — друге місце. Спортсменів підготував заслужений тренер України Сергій Петеримов.

Змагання проходили з 14 по 19 листопада у Ворохті (Івано-Франківська область) та Сваляві (Закарпатська область). У них взяли участь близько 250 спортсменів.