Товариш Сашка Храпаченка поділився спогадами про Героя Небесної Сотні з Рівного

Товариш Сашка Храпаченка поділився спогадами про Героя Небесної Сотні з Рівного

Товариш Сашка Храпаченка поділився спогадами про Героя Небесної Сотні з Рівного
Фото: архів Суспільне Рівне

21 листопада 2022 року — дев'ята річниця початку протестів на дії тодішньої влади, що згодом переросли в Революцію Гідності. Спогадами про одного з її учасників, Героя Небесної Сотні з Рівного Олександра Храпаченка із Суспільним поділився його товариш, актор обласного драмтеатру Юрій Ширко.

Коли Олександр Храпаченко вступив на режисуру до РДГУ, то Юрій Ширко саме її закінчив і почав працювати в театрі. Актори часто запрошували студентів на покази. Таким чином хлопці познайомилися та потоваришували. Юрій Ширко пригадав останню зустріч із Олександром.

“Дуже цікава історія, я потім собі думав, що це було, можливо, передчуття. Після репетиція я стояв на зупинці біля театру, а він йшов повз "Рубін", я звернув увагу, як він посивів, буквально за рік. Я й питаю, чого так посивів. А він мені: «По-моєму, спішу жити!». Це було влітку, червень, чи липень. А після того, як все сталося, я згадую і думаю, десь доля підказувала", — розповів Юрій Ширко.

У числі героїв Небесної Сотні четверо жителів Рівненщини. Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк і Георгій Арутюнян з Рівного загинули від куль снайперів на Майдані Незалежності в Києві. Іван Городнюк з Березного помер у лікарні від запалення легень. 30-річний чоловік захворів після того, як на майдані Незалежності в Києві його облили холодною водою.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок