У Тернополі нагородили військових та волонтерів з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Тернополі нагородили військових та волонтерів з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Тернополі нагородили військових та волонтерів з нагоди Дня Гідності та Свободи
Суспільне / Лілія Лобур

З нагоди Дня Гідності та Свободи в обласній раді нагородили бійців тернопільського спецпідрозділу "Спрут" та волонтерів. Грамоти та нагрудні знаки вручив голова облради Михайло Головко.

Нагороду отримала військовослужбовиця з позивним "Соня". За освітою вона – кондитерка. Пішла захищати Україну, бо відчула у цьому своє покликання.

"Зараз я відчуваю себе набагато краще, ніж тоді, коли я була цивільною. Відчуваю, що я роблю добру справу і маю надію, що воно потім відгукнеться", – розповіла бійчиня.

Військовослужбовиця з позивним "Соня"
Військовослужбовиця з позивним "Соня". Суспільне / Лілія Лобур

Старший солдат із позивним "Журавель" на початку повномасштабної війни повернувся із закордону, щоб стати на захист України. Відзнаку отримав у свій день народження.

"У мене є батьки, є діти, за яких треба боротися. Бо вони хочуть жити в Україні, в своїй мирній державі", – каже військовий.

Старший солдат із позивним "Журавель"
Старший солдат із позивним "Журавель". Суспільне / Лілія Лобур

Монахиня Пелагія розповіла, що разом з монашою спільнотою з Великих Бірок допомагають добровольцям з перших днів повномасштабної війни. 20 років сестра займається іконописом. Щоб зібрати кошти для підрозділу "Спрут", Пелагія намалювала дві ікони.

Монахиня Пелагія
Монахиня Пелагія. Суспільне / Лілія Лобур

"Бог як творив людину, дав їй свободу, створив її вільною. І те, що наші люди борються за свободу, яка їм належить – це дуже цінно. І те, що наші захисники є добровольцями – говорить дуже багато. Бо ці люди свідомі, вони пішли захищати ваше життя, моє життя", – розповіла монахиня.

Нагородження з нагоди Дня Гідності та Свободи
Нагородження з нагоди Дня Гідності та Свободи. Суспільне / Лілія Лобур

Окрема розвідгрупа "Спрут" входить до батальйону "KRAKEN" Головного управління розвідки України. За словами начальника штабу добробату Володимира Петришина, зараз у "Спруті" є 20 тернополян.

Відзнаки і подарунки, які вручили з нагоди Дня Гідності та Свободи
Відзнаки і подарунки, які вручили з нагоди Дня Гідності та Свободи. Суспільне / Лілія Лобур

Читайте також

На початок