У британській розвідці розповіли про вразливість росіян в районі Сватового

У британській розвідці розповіли про вразливість росіян в районі Сватового

У британській розвідці розповіли про вразливість росіян в районі Сватового
Сватівщина. Фото: Суспільне Донбас

Протягом останніх семи днів тривають інтенсивні артилерійські бої в районі Сватового в Луганській області на північному сході України. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Російські лідери, швидше за все, розглядають збереження контролю над Сватовим як політичний пріоритет.

Однак оборонній і наступальній спроможності Росії, за даними британської розвідки, продовжує заважати серйозна нестача боєприпасів і кваліфікованого персоналу. Командири, ймовірно, борються з військовими реаліями підтримки надійної оборони, а також намагаються забезпечити наступальні операції далі на південь у Донецьку.

Як і на інших ділянках фронту, російські сили продовжують віддавати перевагу будівництву оборонних позицій, майже напевно частково укомплектованих погано навченими мобілізованими резервістами, зазначили розвідники.

“Завдяки тому, що південно-західну лінію фронту Росії тепер легше обороняти вздовж східного берега річки Дніпро, сектор Сватове тепер, ймовірно, є більш вразливим оперативним флангом російських військ”, — зазначили у британській розвідці.

Читайте також

Обстріли ЗАЕС, бої на Донбасі, "формула миру" Зеленського. 271 день війни. Онлайн

Зима і люди. Як українці готуються до холодів в умовах війни. Спецпроєкт Суспільного

Відступ військ РФ з Херсона був організованішим за попередні — британська розвідка

Вибір редакції

На початок