Трамп відмовився повертатися до Twitter

Трамп відмовився повертатися до Twitter

Трамп відмовився повертатися до Twitter
Експрезидент США Дональд Трамп, фото: AP

Експрезидент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп відмовляється повертатися до Twitter після того, як соціальну мережу придбав бізнесмен Ілон Маск.

Про це він сказав в ефірі NTD.

"Я так не думаю, бо не бачу для цього ніяких причин. У Twitter багато проблем, самі бачите, що там відбувається: залучення падає, багато фейкових акаунтів. А TruthSocial посів місце для багатьох людей, і я не бачу, щоб вони поверталися в Twitter", — заявив Трамп.

Читайте також: Маск розморожує деякі заблоковані акаунти у Twitter, рішення по Трампу ще немає

Експрезидент США також прокоментував придбання Twitter бізнесменом Ілоном Маском.

"Мені подобається, що він придбав його, він мені завжди подобався. Я знайшов із ним спільну мову під час свого президентства. Я завжди казав, що він ще той персонаж, але мені, як правило, подобаються такі люди", — сказав Трамп.

Раніше Ілон Маск проводив опитування у себе на сторінці у Twitter, запитуючи у підписників, чи треба повертати Трампа до соціальної мережі.

Що відомо

  • 5 квітня Ілон Маск купив 9,2% акцій Twitter та увійшов до ради директорів компанії.
  • 25 квітня стало відомо, що бізнесмен уклав угоду з купівлі соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів.
  • 13 травня Маск заявив про припинення угоди з купівлі Twitter. За його словами, припинення операції пов'язане з перевіркою даних числа фейкових акаунтів у соцмережі.
  • 4 жовтня стало відомо Ілон Маск запропонував компанії Twitter Inc завершити угоду про купівлю соціальної мережі, хоча раніше відмовився від ідеї придбати Twitter.
  • Ілон Маск у листі до рекламодавців 27 жовтня написав, що вже придбав соціальну мережу Twitter і розказав про свої плани та причини купівлі. Мільярдер заявив, що хоче допомогти людству, адже традиційні медіа "підігрівають" полярні крайності і розкол суспільства, адже думають, що це приносить гроші, при цьому не даючи можливості для діалогу.

Читайте також

Реформи Ілона Маска: Twitter братиме по 8 доларів за верифікацію акаунту та синю галочку

Twitter, ймовірно, втратив більше мільйона користувачів з моменту приходу Ілона Маска в компанію

Трамп заявив, що балотуватиметься на наступних виборах президента США

Вибір редакції

На початок