Starlink для військових придбали учасники Кубка України зі спортивного більярду

Starlink для військових придбали учасники Кубка України зі спортивного більярду

Starlink для військових придбали учасники Кубка України зі спортивного більярду
Ужгородська міська рада

Starlink для військових придбали та відправили на передову учасники II етапу Кубка України GGPoker з Комбінованої піраміди, який проходить в Ужгороді. Про це повідомили на сторінці Ужгородської міської ради у Facebook.

"Метою проведення Кубка України зі спортивного більярду є збір коштів на потреби Збройних Сил України", — йдеться в повідомленні.

Участь у змаганнях, які триватимуть чотири дні, бере 101 більярдист із 18 областей України: Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Харківська, Полтавська, Чернівецька, Волинська, Вінницька, Донецька, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Хмельницька та Черкаська області.

"У перший день турніру посвідчення кандидата у майстри спорту вручили 11-річному ужгородцю Максиму Королю, який став наймолодшим в Україні кандидатом у майстри спорту зі спортивного більярду. Хлопчик здобув перемогу у чемпіонаті Закарпатської області зі спортивного більярду серед дорослих", — йдеться в повідомленні.

Читайте також

  • Ріші Сунак в Києві, евакуація на Херсонщині та Миколаївщині, нова допомога від Великої Британії. 270 день війни. Онлайн;
  • До 838 зросло офіційне число поранених на війні дітей — ОГПУ;
  • Обстріли на Донбасі, удар по Миколаївщині. Як минула ніч у регіонах;
  • Росіянина, який незаконно проживав на Закарпатті, примусово повернули на батьківщину.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок