На Донеччині діють стабілізаційні відключення електроенергії — ДТЕК

На Донеччині діють стабілізаційні відключення електроенергії — ДТЕК

На Донеччині діють стабілізаційні відключення електроенергії — ДТЕК
Лиман, 17 листопада 2022 року. Фото: Суспільне Донбас

На Донеччині 20 листопада діють стабілізаційні відключення електроенергії. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі ДТЕК Донецькі електромережі.

Під час стабілізаційних відключень електроенергія буде відсутня протягом чотирьох годин. З їх графіком можна ознайомитись на сайті компанії.

"За дозволом НЕК Укренерго, повертаємось до відключень згідно зі стабілізаційними графіками. Однак пошкодження енергетичної інфраструктури дуже значні. Тому можливі екстрені відключення поза графікам", — розповіли у компанії.

У пресслужбі зазначили, що у графіках відключення можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Що відомо

  • Удень 15 листопада війська РФ випустили близько 100 ракет по Україні, понад 70 з яких збили сили протиповітряної оборони України. Це одна з найбільших атак. Після ракетних обстрілів з боку Росії за розпорядженням Національної енергетичної компанії "Укренерго" ДТЕК Донецькі електромережі розпочали екстрені відключення світла.
  • РФ намагається зруйнувати енергетичну інфраструктуру України. Глава Міністерства енергетики Україні Галущенко заявив, що Росія здійснила наймасованіший обстріл енергосистеми з початку війни. Наслідки можуть бути для сусідніх держав. Так, ракетна атака РФ призвела і до масових відключень електроенергії у Молдові.
  • У пресслужбі енергетичної компанії ДТЕК Донецькі електромережі пояснили у чому різниця між стабілізаційними та екстреними відключеннями електрики.

Читайте також

Що відомо про масовану атаку РФ по Україні 15 листопада

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок