Тростянецька лікарня отримала стоматологічне обладнання від швейцарських волонтерів

Тростянецька лікарня отримала стоматологічне обладнання від швейцарських волонтерів

Тростянецька лікарня отримала обладнання для стоматологічного кабінету. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів міський голова Юрій Бова.

Допомогу надіслала швейцарська волонтерська організація, волонтер якої — професійний дантист. У повідомленні йдеться, що це стоматологічна установка моделі S300 компанії Stern Weber. Налаштуванням обладнання і навчанням персоналу займеться одна з київських фірм.

Що відомо

  • 50 мільйонів гривень необхідно, аби повністю відновити Тростянецьку лікарню. За час окупації у березні російські військові обстрілювали її з танків та стрілецької зброї. У приміщеннях вибиті майже всі вікна та пошкоджені стіни.
  • У Тростянці будуватимуть мобільну лікарню. Вона обслуговуватиме пацієнтів, доки триватиме ремонт у пошкодженій російськими обстрілами міській лікарні. Про це повідомляють у Тростянецькій міській раді.
  • 11 квітня Тростянецька міська лікарня отримала 4 тонни гуманітарної допомоги від міжнародного Червоного Хреста через управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
  • Місяць окупації: наслідки вторгнення армії РФ у Тростянець на Сумщині.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок