У Вовчанську планують відкрити стаціонарне відділення "Укрпошти"

У Вовчанську планують відкрити стаціонарне відділення "Укрпошти"

У Вовчанську планують відкрити стаціонарне відділення "Укрпошти"
Стела на в'їзді до Вовчанська. 19 жовтня 2022 року. Фото: Олександра Новосел/Суспільне Харків

Наступного тижня у Вовчанську мають відкрити стаціонарне відділення "Укрпошти". Стаціонарне відділення передбачає, що у деокупованому місті з'явиться листоноша.

Про це повідомляє Харківська ОВА із посиланням на директора Харківської дирекції АТ "Укрпошти" Юрія Савченка.

"У такий спосіб зможемо видати пенсії маломобільним групам населення, адже з’явиться листоноша, що безпосередньо рознесе пенсії за адресами", — повідомив Савченко.

Стаціонарні відділення "Укрпошти" вже працюють у Балаклії, Ізюмі, Куп’янську. Загалом "Укрпошта" відновила роботу у 61% деокупованих населених пунктів Харківської області.

До деяких громад компанія поки не може повернутися у зв’язку з безпековою ситуацією.

"За Вовчанськ на північно-східний напрямок є дорога, куди ми ще не маємо доступу. Також не дозволяють проїзд до Дворічанської громади"

"Нам дають допуск до Куп’янської громади, яка розташовується на східному березі. Плануємо продовжити до 30 листопада виплатний період, адже необхідно видати пенсію громадянам, які її не отримували кілька місяців", — додав Савченко.

У звільнених районах продовжують видавати пенсії. У громадах працюють стаціонарні та мобільні відділення. Одне поштове відділення може обслуговувати до шести населених пунктів, а одне пересувне відділення — до 14.

Загалом на обліку в Харківській області перебуває майже 730 тисяч пенсіонерів, 166 тисяч з яких перебувають на деокупованих територіях.

Читайте також

Виплата пенсій на деокупованих територіях Харківщини: які плани Пенсійного фонду

Харків'яни можуть сплачувати за тепло і гарячу воду в "Укрпошті" без комісії

На початок