Володимир Зеленський призначив нового очільника СБУ Житомирщини

Володимир Зеленський призначив нового очільника СБУ Житомирщини

Володимир Зеленський призначив нового очільника СБУ Житомирщини
Фото: НАН України

17 листопада Володимир Зеленський підписав Указ №787/2022 про призначення очільником управління Служби безпеки України в Житомирській області Володимира Володимировича Компаниченка.

Кореспонденти Суспільного знайшли у мережі інформацію про те, що Володимир Компаниченко у 2021 році виконував обов'язки заступника начальника СБУ у Херсонській області. Проте на сайті Служби безпеки України у графіку прийому кервництвом регіональних управлінь СБУ на 2021 рік Володимир Компаниченко вказаний першим заступником начальника управління СБУ в Харківській області.

На онлайнсервісі моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру "Опендатабот" вказано, що Володимир Компаниченко до 25 липня виконував обов'язки заступника начальника СБУ в Чернівецькій області.

Ім'я Володимира Володимировича Компаниченка значиться також в Указі президента України №332/2011: у ньому, зокрема, йдеться про відзначення капітана Володимира Володимировича Компаниченка медаллю "За військову службу Україні" з нагоди Дня Служби безпеки України. Указ підписаний 24 березня 2011 року тодішнім президентом України Віктором Януковичем.

Що відомо

  • 17 листопада 2022 року Володимир Зеленський підписав Укази про призначення нових очільників регіональних управлінь СБУ у Житомирській, Кіровоградській та Тернопільській областях.

Читайте також

  • "Ми не поступаємось солдатам НАТО" – інструктор ЗСУ Сергій про підготовку у Великій Британії.
  • Генератори для підприємств критичної інфраструктури Житомира все ще на митниці – постачання нової партії затримується.
  • На Житомирщині запровадили графіки аварійних відключень електрики у понад 400 населених пунктах області.
  • Коростенська громада на Житомирщині готова додатково прийняти до п'ятисот переселенців.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок