У Києві енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури відновлено — КМВА

У Києві енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури відновлено — КМВА

У Києві енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури відновлено — КМВА
Фото: УНІАН

Після масштабної ракетної атаки по Україні військ РФ 15 листопада енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури у Києві вдалося відновити. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, живлення критичної інфраструктури на даному етапі вдалося налагодити завдяки злагодженій роботі енергетиків та працівників усіх комунальних служб Києва.

Водо- та теплопостачання працюють у штатному режимі, додав Сергій Попко.

Що відомо

  • Удень 15 листопада Росія вдарила ракетами по низці регіонів. За словами речника повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, війська РФ випустили понад 80 ракет по Україні.
  • Глава Міністерства енергетики Україні Герман Галущенко заявив, що 15 листопада Росія здійснила наймасованіший обстріл енергосистеми з початку війни. Наслідки можуть бути для сусідніх держав.
  • Під час повітряної тривоги у Києві в Печерському районі пролунали вибухи. Мер Віталій Кличко повідомив про влучання ракет у житлові будинки. За попередніми даними, одна людина загинула.
  • Також російська ракета у вівторок, 15 листопада, влучила у житловий будинок одного з районів Київської області.
  • Протиповітряної збила 18 ракет з 21 довкола Києва, які запустила РФ вдень 15 листопада. Про це повідомив голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
  • 15 листопада через російські ракетні обстріли "Укренерго" розпорядилося розпочати екстрені відключення світла у Києві та області.

Читайте також

Навчальні заклади Київщини переходять на дистанційку через обстріли РФ

На початок