На Полтавщині електроенергію вимикатимуть аварійно

На Полтавщині електроенергію вимикатимуть аварійно

На Полтавщині електроенергію вимикатимуть аварійно
фото: pixabay

На території Полтавської області 16 листопада застосували графік аварійних відключень електроенергії. Про це повідомили на сторінці "Полтаваобленерго" у Facebook.

Згідно з повідомленням, це через масовані ракетні удари по енергетичним об’єктам України та за розпорядженням "Укренерго".

Крім того, в регіоні протягом дня діятимуть погодинні відключення світла.

Як повідомили на сторінці "Укренерго" у Facebook, 15 листопада була найбільша атака в історії енергетики, від якої постраждали всі регіони України. Для стабілізації енергосистеми застосували аварійні графіки відключень. Це дозволило запобігти повному знеструмленню країни.

Що відомо

  • 15 листопада у Кременчуцькому районі російська армія завдала удар по об'єкту енергетичної інфраструктури. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
  • Удень 15 листопада Росія вдарила ракетами по низці регіонів України. За словами речника повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, війська РФ випустили близько 100 ракет.
  • Укренерго – оператор системи передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.
На початок