В Ковелі на Волині РФ завдала удару по об'єкту енергетики. Частина міста – без світла

В Ковелі на Волині РФ завдала удару по об'єкту енергетики. Частина міста – без світла

Доповнено

В Ковелі на Волині 15 листопада зафіксували декілька вибухів. Інформацію про це підтвердив голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та зазначив, що російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі.

Як повідомили Суспільному місцеві жителі, в частині міста зникло електропостачання.

У телефонному коментарі Суспільному Ігор Чайка повідомив, що в Ковелі був приліт ворожої ракети, у зв'язку з чим місто наразі без світла.

"Хоча 40 % міста має змогу відчути тепло у своїх квартирах завдяки тому, що когенераціяКогенерація – це енергоефективний процес, який передбачає одночасне виробництво електричної й теплової енергії. працює. Аварійні бригади всіх комунальних служб напоготові. Одразу після відбою тривоги будемо з'ясовувати наслідки цієї надзвичайної події", – зазначив посадовець. Згодом він повідомив – об'єкт знищено повністю.

Також він додав, що через проблеми з енергоживленням про початок та відбій повітряної тривоги жителів міста повідомлятимуть через сигнали локомотивів залізниці (гудки): три хвилини лунатиме – про початок тривоги та одну хвилину – про відбій.

Яка ситуація з водопостачанням у місті та чи буде навчання в закладах освіти Ковельської громади 16 листопада – міський голова наразі не повідомляє.

Внаслідок ракетного удару жертв немає. Зі слів голови ОВА Погуляйка, на території області через обстріл у Ковелі можливі перебої зі світлом. "Запасіться усім необхідним: вода, ліхтарики, павербанки тощо. Повідомте про це всіх, хто не користується соцмережами, щоб вони теж були готові", – додав керівник військової адміністрації Волині.

Що відомо

  • Зранку 22 жовтня у Луцьку та Ковелі пролунали кілька вибухів. Після цього у деяких районах міст зникли енергопостачання та вода. У Луцьку від ударної хвилі травмувалася людина.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок