"Це вже четвертий приліт". У Торецькій громаді окупанти зруйнували школу

"Це вже четвертий приліт". У Торецькій громаді окупанти зруйнували школу

"Це вже четвертий приліт". У Торецькій громаді окупанти зруйнували школу
Росіяни зруйнували школу у селищі Дружба . Фото: Олексій Головатий

В Торецькій громаді на Донеччині під обстріл армії РФ 13 листопада потрапила школа №7. Будівля зазнала значних руйнувань, постраждалих не було. Як розповів Суспільному директор закладу Олексій Головатий, це вже не перший обстріл. Школа стояла порожньою, чому росіяни цілеспрямовано обстрілювали будівлю — директор не розуміє.

Це вже вчетверте після 24 лютого російські солдати обстрілювали навчальний заклад у селищі Дружба Торецької громади, розповідає директор школи Олексій Головатий.

"Це вже четвертий приліт". У Торецьку окупанти зруйнували школу
"Це вже четвертий приліт". У Торецьку окупанти зруйнували школу. Фото: Олексій Головатий

"Перше влучання було у господарський двір. Обстрілом тоді росіяни зруйнували теплицю, заділи одне крило школи, сильно постраждала майстерня. Другим —повибивали вікна, снаряд прилетів у футбольне поле поряд. Втретє снаряд влучив у вікно їдальні. Кожного разу вікна забивали, все ремонтували з думками про те, що все зможемо відновити, але цього разу руйнації дуже великі", — перераховує руйнування директор школи.

Педагоги та керівництво громади нині рятують шкільне майно.

"Ми й до цього багато чого вивезли, щоб врятувати. Це переважно інтерактивне обладнання. Перед Новим роком ми зробили у школі ремонт їдальні: харчоблок, лінія роздачі, величезна витяжка. Все це залишалося. На щастя, воно вціліло, і тепер ми намагаємося врятувати й це обладнання, зокрема, й від мародерства", — розповідає Олексій Головатий.

школа у Торецьку
Школа №7 до обстрілів російської армії. Фото: Олексій Головатий

У школі цьогоріч планували святкувати 45 років від дня заснування.

Що відомо

  • Протягом 13 листопада на Донеччині від обстрілів з боку армії РФ поранення отримали четверо людей.
  • Протягом 13 листопада армія РФ завдала вісім авіаударів по позиціях українських військових на Донеччині та Луганщині. На окремих ділянках фронту у Донецькій області відбулось понад 100 бойових зіткнень
  • Російські війська 13 листопада обстріляли пологовий будинок та лікарню у Торецьку
  • У звільнених населених пунктах Донеччини продовжується пошук поховань та ідентифікація загиблих і вбитих місцевих жителів та військових. Як повідомили у пресслужбі Донеччини на 10 листопада правоохоронці виявили 120 поховань.

Читайте також

Російські військові обстріляли найбільшу школу у Дружківці — Кириленко

Російські військові обстріляли школу в Краматорську

На Луганщині російські окупанти обстріляли школу-інтернат

На початок