Воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні продовжать до 19 лютого — депутат

Воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні продовжать до 19 лютого — депутат

Профільний комітет Верховної ради підтримав продовження воєнного стану та загальну мобілізацію до 19 лютого 2023 року.

Про це повідомив народний депутат України від Ярослав Железняк.

"Комітет ВРУ з питань оборони підтримав продовження строку дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів до 19 лютого 2023 року. Відповідні постанови #8189 та #8190 рекомендовані до схвалення на пленарному засіданні, яке відбудеться в найближчі дні", — повідомив Железняк.

Раніше президент Володимир Зеленський вніс на розгляд у Верховну раду проєкт закону про продовження воєнного стану та мобілізації в Україні.

Що відомо

  • Воєнний стан по всій Україні триває від 24 лютого 2022 року.
  • Колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес вважає, що Україна звільнить Мелітополь і Маріуполь до січня 2022 року. Після цього розпочнеться звільнення Криму.
  • У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що російське військове командування перекидає сили в напрямку окупованого Мелітополя Запорізької області, а також зводить у регіоні фортифікаційні споруди.
  • Раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр, коментуючи ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо продовження в Україні воєнного стану і мобілізації, заявила, що наразі у лавах Сил оборони вистачає людей, однак у разі зміни ситуації на лінії фронту в Україні може бути проведена додаткова мобілізація.
Війна. Усі останні новини
На початок