Спортсмени Дніпропетровщини здобули першість на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби

Дніпровські спортсмени у складі збірної області здобули першість на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби. Про це сказано в пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, відкритий чемпіонат України з кульової стрільби (пневматична зброя) серед спортсменів 2004 року народження та молодших відбувся у Львові.

Команда Дніпропетровської області у складі 12 спортсменів посіла перше місце в загальному заліку. До складу збірної увійшли й 10 вихованців спортшколи № 1 з Дніпра.

В особистому заліку Яніна Шпилева у вправі ГП-6 отримала золоту медаль. А дві срібні нагороди здобули Іван Мартинов у вправі ПП-3 та ПП mix та Єлизавета Безносова у вправі ПП-3 mix.

У командному заліку золото отримали Іван Мартинов та Олексій Ганжа, срібло Яніна Шпилева, Марія Шейніна та Анна Вайчекаускас, бронзу Єлизавета Безносова та Мілана Мамась.