У Миколаєві налаштовують світлофори

У Миколаєві налаштовують світлофори

У Миколаєві налаштовують світлофори
Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Під час комендантської години, з десятої вечора до шостої ранку, світлофори в Миколаєві працюватимуть у режимі попереджувального жовтого миготіння. Станом на 14 листопада роботи щодо налаштування сигнальних ліхтарів виконані на 85 відсотків.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор комунального спеціалізованого монтажно-експлуатаційного підприємства Григорій Патока.

"Бригад працювало три, у нас 114 світлофорних об’єктів, 10 із яких технічно неможливо налаштувати, бо вони 1979-1982 року. Триває процес налаштування, ми встановили вісім нових контролерів на світлофорні об’єкти. Зараз іде процес переведення у режим жовтого миготіння", — розповів Григорій Патока

Світлофори на блок-постах у режим миготіння переводити не будуть. Всього 94 зі 114 працюватимуть у режимі попереджувального жовтого миготіння. Останні технічні налаштування мають завершити до 16-17 листопада.

"До середи-четверга ми всі нові контролери на світлофорах, які встановили на тому тижні, переведемо. Ті, які технічно неможливо, там річ у тому, що інші контролери, які на сьогодні вже не випускають. Зв’яжемось із Запоріжжям, Харковом, Києвом, спробуємо максимально їх також перевести", — розповів Григорій Патока

Кошти на ці роботи не виділялись, каже Григорій Патока, налаштування виконані в рамках бюджету комунального підприємства.

Читайте також

Фахівці "Миколаївводоканалу" обстежили понад 36 кілометрів водогону з Дніпра: які висновки

Водопостачання в Миколаєві реально відновити — начальник ОВА

Відновлюють зв'язок та водопостачання. На Миколаївщині деокупована Снігурівка повертається до нормального життя

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок