"Розумне місто": інноваційні проєкти Києва покажуть на конгресі Smart City Expo в Барселоні

"Розумне місто": інноваційні проєкти Києва покажуть на конгресі Smart City Expo в Барселоні

"Розумне місто": інноваційні проєкти Києва покажуть на конгресі Smart City Expo в Барселоні
Фото: УНІАН

Київ представить інноваційні проекти міста на конгресі Smart City Expo, що відбуватиметься 15-17 листопада у Барселоні. Про це поінформував керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

За його словами, на конгресі презентують міський застосунок "Київ Цифровий" та розкажуть про впровадження цифрових сервісів в українській столиці. Раніше Петро Оленич повідомляв, що додатком "Київ Цифровий" користуються вже 2 мільйони мешканців міста.

"Участь в одній із найбільших технологічних подій — це нагода заявити про себе всьому світу. Ми хочемо, щоб усі знали Київ як цифрову столицю", — зазначив Петро Оленич. За його словами, попри воєнний час українська столиця продовжує розвиватись і номінована на головну нагороду World Smart City Awards. Переможців оголосять 16 листопада на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Що відомо

  • Київ — серед фіналістів премії World Smart City Awards, що відзначає інноваційні міста і проєкти. За звання "найрозумнішого" міста у світі столиця України змагатиметься, зокрема, з Сеулом, Торонто і Сіднеєм. Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, вперше в історії премії українське місто претендує на головну нагороду.
  • World Smart City Awards — одна з найпрестижніших премій у світі, якою відзначають інноваційні міста та проєкти. Як зазначено на сайті конкурсу, "у протистоянні військовій агресії Росії, київська влада демонструє як цифрові технології допомагають містам залишатися стійкими, зосереджуючись на громадській безпеці, системі мобільності та працюючи над переведенням всіх сервісів для містян в онлайн режим до 2030 року". Цього року World Smart City Awards отримала заявки з понад 60 країн світу. Фіналістами у номінації City Award також стали Сеул, Торонто, Сідней, Богота.

Читайте також

У Київраді розповіли, коли у столиці знесуть пам'ятники Щорсу і Ватутіну

У Києві запрацював Центр захисту дітей за моделлю Барнахус

На початок