На Львівщині була загроза ракетних ударів з Білорусі

На Львівщині була загроза ракетних ударів з Білорусі

На Львівщині була загроза ракетних ударів з Білорусі
Фото ілюстративне: depositphotos.com

​​У неділю, 13 листопада, на Львівщині двічі звучало сповіщення про повітряну тривогу. В обох випадках була загроза ракетного удару з території Білорусі. Про це повідомив у Telegram начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Тривога була вранці, о 09:18 та в обід о 12:09. Загрози не справдилися.

Вранці, 14 листопада, у Львівській області не запроваджували графіків відключень електроенергії. Відповідне розпорядження у випадку потреби може видати НЕК "Укренерго". Мешканців області закликають продовжувати економити електроенергію у проміжки, коли є найбільше навантаження на електросистему — з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00.

Двома евакуаційними потягами у Львів з зони бойових дій прибули ще 117 людей. До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 535 людей.

Що відомо

  • 25 жовтня у Львові та області ввели віялові відключення електроенергії для населення. 28 жовтня такі відключення припинили.
  • Із 31 жовтня на Львівщині мав діяти графік погодинного вимкнення електроенергії. Проте через ранкову ракетну атаку Росії на Україну, графік не запрацював.
  • Натомість із 17:00 у Львівській області впровадили графік аварійних відключень за розпорядженням диспетчера НЕК "Укренерго". Орієнтовний час відсутності електроенергії мав сягати 3-4 години.
  • Вранці, 1 листопада, на Львівщині не впроваджували графіків аварійного чи погодинного відключення електроенергії. Світло для населення не вимикали до 8 листопада.
  • 8-10 листопада на Львівщині діяли графіки погодинного вимкнення електроенергії.
  • 11 листопада, Національна енергетична компанія "Укренерго" запровадила у Львівській області графік планових відключень. Він діяв з 15:00 до 20:00, проте електроенергію відключали не всюди і не на ввесь період часу.
  • 12 листопада та 13 листопада графіків відключень електроенергії не застосовувади.
На початок