Графіки погодинних чи аварійних знеструмлень на Франківщині на 14 листопада. Що відомо

Графіки погодинних чи аварійних знеструмлень на Франківщині на 14 листопада. Що відомо

Графіки погодинних чи аварійних знеструмлень на Франківщині на 14 листопада. Що відомо
Лампа. Фото: Unsplash/Paulette Wooten

Графіки погодинних чи аварійних вимкнень електроенергії на Франківщині 14 листопада попередньо не запровадять. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Прикарпаттяобленерго".

"Зверніть увагу, що вказівка на введення графіків може надійти від "Укренерго" у будь-який час, зважаючи на ситуацію в енергосистемі України", — йдеться у дописі.

Відстежити інформацію про вимкнення та час відновлення електропостачання можна за посиланням або на стартовій сторінці сайту під кнопкою "Немає світла".

Також цю інформацію можна побачити у чат-боті Viber.

Що відомо

25 жовтня 2022 року на Прикарпатті запровадили графік аварійних вимкнень електроенергії. В області сформували 10 черг відключень споживачів, кожну з яких від’єднуватимуть від електропостачання після розпоряджень від диспетчера НЕК "Укренерго".

27 жовтня "Прикарпаттяобленерго" оприлюднило графіки аварійних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині. Також замість 10 черг енергетики сформували чотири групи відключення споживачів.

1 листопада в "Прикарпаттяобленерго" оприлюднило нові графіки аварійних вимкнень електроенергії на Івано-Франківщині. Замість чотирьох черг з адресами, які підлягають відключенням, енергетики сформували три такі черги.

Технічний директор "Прикарпаттяобленерго" Олег Сеник відповів на найпоширеніші запитання жителів області, які компанія отримала від початку аварійних вимкнень електроенергії.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок