Український прапор на будівлі Степанівського старостату провисів усю окупацію

Український прапор на будівлі Степанівського старостату провисів усю окупацію

Український прапор на будівлі Степанівського старостату провисів усю окупацію
Прапор на будівлі Степанівського старостату, Херсонщина Фото: Олександр Ярковой

Прапор на будівлі Степанівського старостату провисів усю окупацію. Його намагалися зняти три рази. Перший раз — ввечері 25 лютого, розповів Суспільному староста Степанівського старостинського округу Херсона Олександр Ярковой. Це були троє людей, одягнені у цивільне і не місцеві.

"Я стояв біля школи, а старостат трохи нижче від школи. Я побачив, що до будівлі старостату повернули люди. Я одразу сів в машину і поїхав туди. Ці люди спитали, хто я такий і сказали, що прапор на будівлі висить не той. Я достав травматичний пістолет. Вони почали тікати. Сказали, що вони повернуться, бо наші вже прийшли", розповідає староста.

Другий раз зняти хотіли російські військові. Врятувало, те, що прапор прикріплений дуже високо. Вони намагалися під’їхати впритул до стіни "Тигром", але не вийшло. Тому поїхали. Третій раз був вже у липні, каже Олександр Ярковой.

"Це була п’ятниця. Мені подзвонили і сказали, що дають три дні, щоб я зняв прапор, якщо не зніму, то поїду на підвал. У понеділок я вже виїхав з села. Знімати прапор так і ніхто не приїхав", говорить Олександр Ярковой.

Цей прапор, каже староста, знімуть і віддадуть у місцевий шкільний музей.

Читайте також

  • У Нововоронцовці на Херсонщині провели першу від початку війни толоку.
  • 263 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок