У РФ виник дефіцит медпрепаратів, планові операції переносять — розвідка

У РФ виник дефіцит медпрепаратів, планові операції переносять — розвідка

У РФ виник дефіцит медпрепаратів, планові операції переносять — розвідка
Ліки. Фото: unsplash.com

У Росії через санкції виник гострий дефіцит медичних препаратів, планові операції переносяться на невизначений термін. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

За даними розвідки, військові збройних сил РФ активно обговорюють наказ міністерства охорони здоров’я РФ, згідно з яким всі регіони країни-окупанта зобов’язали створити недоторканий запас лікарських засобів на 4 місяці.

На думку військових, поява такого наказу може бути пов’язана з низкою причин, зокрема, з впливом міжнародних санкцій на економіку РФ. Як наслідок, фармацевтична галузь не може забезпечити виробництво достатньої кількості необхідних лікарських засобів. Як зазначають самі військові, в РФ на сьогодні взагалі не ведеться виробництво сучасних лікарських засобів. Натомість налагоджено лінії з розфасовки імпорту.

Також російські військові побоюються реальної загрози повної зупинки поставок медикаментів із-за кордону. У зв’язку зі збільшенням інтенсивності бойових дій, відповідно, збільшуються санітарні втрати окупантів.

У приватних розмовах російські хірурги визнають, що запас медикаментів різко зменшується. І це вже впливає на проведення хірургічних операцій та на галузь в цілому. Відновлення запасів не проводиться. Через наявний дефіцит суттєво зростають ціни на медичні препарати.

За даними розвідки, затверджені календарні графіки проведення планових операцій доводиться докорінно переглядати. У зв'язку з гострою нестачею необхідних препаратів вони переносяться на невизначений термін. Допомога надаватиметься тільки тим хворим, які потребують невідкладного оперативного втручання.

Читайте також

Українська влада повертається на Херсонщину, Росія домовляється з Іраном про балістичні ракети. 263 день війни. Онлайн

Окупанти облаштовують оборонні рубежі на лівому березі Дніпра — Генштаб

У РФ відбувся ідеологічний розкол через відступ із Херсона — ISW

Україна звільнить Мелітополь і Маріуполь до січня, потім візьметься за Крим — Ходжес

Вибір редакції

На початок