На Миколаївщині майже вдвічі збільшилась кількість одержувачів субсидій — директорка департаменту соцзахисту

На Миколаївщині майже вдвічі збільшилась кількість одержувачів субсидій — директорка департаменту соцзахисту

На Миколаївщині майже вдвічі збільшилась кількість одержувачів субсидій — директорка департаменту соцзахисту
Ілюстративне фото: УНІАН

На Миколаївщині майже вдвічі збільшилась кількість одержувачів субсидій в опалювальний період. Станом на перше жовтня субсидію на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у Миколаївській області отримували понад 24 тисячі родин. А станом на перше листопада 2022 року автоматично розраховано субсидію на опалювальний період більше ніж 43 тисячам родин.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації Оксана Єльчієва.

Як зазначила очільниця департаменту, тим громадянам, які вперше звернуться за призначенням субсидії, необхідно подати лише заяву та декларацію про доходи. До 30 листопада це можна зробити через органи соціального захисту населення.

"З першого грудня заяви подаються органам Пенсійного фонду України. В тому числі це можна зробити поштою, в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, або через мобільний додаток Пенсійного фонду чи через портал "Дія", — говорить Оксана Єльчієва.

Також, за словами Оксани Єльчієвої, з першого грудня подавати заяви можна до уповноважених осіб сільських, селищних та міських рад відповідних територіальних громад, військових адміністрацій або центрів надання адміністративних послуг.

За словами заступниці начальника головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Ольги Галинтовської, основний посил, передбачений змінами в оформленні субсидій та пільг, це призначення допомоги за принципом екстериторіальності.

"Якщо раніше особи зверталися за призначенням субсидій за місцем свого проживання, то починаючи з 1 грудня незалежно від місця перебування людини в неї з’являється можливість звернутися до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду для подання заяви на оформлення субсидії", — каже Ольга Галинтовська.

Читайте також

Субсидії на Миколаївщині. Що зміниться

Консультаційний центр Координаційного штабу з питань поводження із військовополоненими розпочав роботу в Миколаєві

Дрова від держави: хто може отримати в Миколаєві

Допомога прифронтовим громадам. На Миколаївщині розпочали видачу печей

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок