Мобілізація в РФ: 700 тисяч громадян виїхали з Росії до Грузії — Зурабішвілі

Мобілізація в РФ: 700 тисяч громадян виїхали з Росії до Грузії — Зурабішвілі

Мобілізація в РФ: 700 тисяч громадян виїхали з Росії до Грузії — Зурабішвілі
Саломе Зурабішвілі. Фото: Офіційний вебсайт президента Грузії

Після оголошення мобілізації в Росії близько 700 тисяч громадян виїхали до Грузії. Про це заявила президентка країни Саломе Зурабішвілі. Більшість із них вирушили далі з країни, а біля 100 тисяч залишилися.

"Після заклику президента Росії Володимира Путіна до військової мобілізації понад 700 тисяч росіян перетнули кордон Грузії, — сказала Зурабішвілі. — 600 тисяч, ймовірно, виїхали в різних напрямках, до сусідніх Вірменії, Туреччини та європейських країн. Близько 100 тисяч залишилися".

Також, за її словами, Грузія прийняла близько "30 тисяч українських біженців".

Раніше стало відомо, що в Росії видали нові методички для засобів масової інформації, щоб мінімізувати негативні настрої серед мобілізованих до армії громадян.

Президент РФ Володимир Путін 21 вересня підписав указ про проведення часткової мобілізації у Росії. Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в ході мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів, які пройдуть підготовку перед відправленням в зону "СВО".

На тлі оголошення мобілізації по усій Росії пройшли акції протесту. Також в Росії почалисяпідпали адміністрацій і військкоматів. 18 жовтня прессекретар глави держави Дмитро Пєсков заявив про виконання мобілізації в деяких регіонах.

Читайте також

Українська влада повертається на Херсонщину, Росія домовляється з Іраном про балістичні ракети. 263 день війни. Онлайн

Грузія переживає економічне зростання на тлі війни в Україні — Reuters

Вибір редакції

На початок