Понад 650 загиблих внаслідок війни ексгумували на Харківщині впродовж двох місяців

Понад 650 загиблих внаслідок війни ексгумували на Харківщині впродовж двох місяців

Понад 650 загиблих внаслідок війни ексгумували на Харківщині впродовж двох місяців
Могила під номером 319 в Ізюмі, фото: Суспільне

11 листопада у Куп'янському районі ексгумували тіла двох людей, які загинули під час окупації внаслідок російських обстрілів.

Про це йдеться у повідомленні начальника слідчого управління поліції Харківщини Сергія Болвінова.

"16-річний підліток з Куп'янська у вересні пішов гуляти з друзями та потрапив під обстріл, загинув. Ще одна історія — 50-річний мешканець села Кучерівка після обстрілів вийшов забити вікна свого будинку, але почався ще один обстріл і чоловік загинув", — повідомив Болвінов.

За інформацією слідчого, починаючи з 7 вересня поліцейські знайшли на території Харківської області 651 загиблого. Серед них:

  • 258 жінок;
  • 343 чоловіків;
  • 20 дітей;
  • 30 тіл, які не можуть ідентифікувати.

Що відомо

  • Після деокупації районів Харківської області правоохоронці ексгумують тіла загиблих внаслідок російської агресії. Всередині жовтня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що на території області ексгумували понад 600 тіл загиблих під час окупації.
  • На кладовищі в Ізюмському лісі, де облаштували позиції російські війська, знайшли близько 450 могил часів окупації. Жителі Ізюма розповідають про зниклих безвісти, вбитих під обстрілами та закатованих людей.
  • У Куп'янському району після російської окупації правоохоронці ексгумували тіла чотирьох людей. Серед них — подружжя, яке загинуло у власному будинку, тіло ще одного чоловіка знайшли без голови та з пошкодженими кінцівками, повідомляли 10 листопада у поліції.

Читайте також

"Мій чоловік лежить під №222": як в Ізюмі шукають могили рідних

"Витягнув і поховав однокласник". Історія жительки Ізюма, яка з родиною загинула в підвалі будинку

Вибір редакції

На початок