Там просто пекло: Зеленський про оборону Донеччини

Там просто пекло: Зеленський про оборону Донеччини

Там просто пекло: Зеленський про оборону Донеччини
Український військовий стріляє з міномета по російських позиціях у Бахмуті, Донецька область, Україна, 10 листопада 2022 р. Фото: АР

Звільнення Херсона та наступ на інших ділянках фронту стало можливо завдяки українським військовим, які міцно тримають оборону у Донецькій області.

Про це під час вечірнього звернення 12 листопада заявив президент України Володимир Зеленський.

"Наш успіх на півдні став можливий завдяки тому, що усі наші захисники і захисниці з честю виконують свої завдання. Слова вдячності, які чують зараз наші оборонці на Херсонщині, – це слова вдячності вам усім. І особливо це слова вдячності тим, хто витримує російські атаки на Донеччині – там просто пекло. Там щоденно надзвичайно жорстокі бої. Але наші підрозділи захищаються хоробро – витримують страшний тиск окупантів, зберігають наші рубежі оборони", — заявив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що завдяки міцній обороні на Донеччині, українські військові можуть проводити наступ на інших напрямках. Особливо жорсткі бої тривають у Павлівці, Мар’їнці, Первомайському, Авдіївці тощо.

"Перший і другий батальйони 36-ї окремої бригади морської піхоти, 79 окрема десантно-штурмова бригада, 72 окрема механізована бригада, 68 окрема єгерська бригада, 110 окрема механізована бригада, 56 окрема мотопіхотна бригада і 55 окрема артилерійська бригада "Запорізька січ", яка всіх там підтримує… Дякую вам, воїни, за вашу стійкість, за вашу хоробрість! Я дякую усім, хто воює і працює заради української перемоги!", — додав Зеленський.

Читайте також

У Херсоні проводять стабілізаційні заходи, ЗСУ вдарили по місцях дислокації військ РФ — Генштаб

"Побачимо багато таких зустрічей" — Зеленський про звільнення Херсона і подальші дії Сил оборони

Прапори, обійми та сльози. Як херсонці святкують свободу і зустрічають українських військових

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок