У Чернівцях на аукціон виставили земельну ділянку за майже 6 мільйонів гривень

У Чернівцях на аукціон виставили земельну ділянку за майже 6 мільйонів гривень

У Чернівцях на аукціон виставили земельну ділянку за майже 6 мільйонів гривень
Фото ділянки на проспекті Незалежності, 141. Фото ілюстративне. Джерело: Рrozorro.sale

У Чернівцях виставили на продаж земельну ділянку зі стартовою ціною у майже 6 мільйонів гривень. Лот оприлюднили на сайті Prozorro.Sale. Переможцем земельного аукціону стане той, хто запропонує найвищу ціну.

Ділянка, розміром понад пів гектара, розташована на проспекті Незалежності, 141. Цільове призначення землі — будівництво житлового будинку та його обслуговування з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Аукціон починається з 5 856 191 тисячі гривень. Мінімальний крок підвищення — 1%. Щоб стати учасником аукціону — потрібно внести понад 1 700 000 тисяч гарантійного внеску. За умови, що виграєте аукціон, гроші з внеску переходять у ціну земельної ділянки.

Свою пропозицію ціни можна подати до 17 листопада.

Що відомо

  • Приміщення продають через електронні аукціони, де переможцем обирають того, хто пропонує найвищу за об'єкт.
  • Гроші від продажу ділянок зараховують у місцевий бюджет, а саме бюджет розвитку.
  • Раніше у коментарі Суспільному керівниця напрямку управління держмайном організації Transparency international Христина Зелінська розповідала, що відкриті торги через електронні майданчики запобігають корупційним ризикам.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок