Поліцейські поновили свою службу на деокупованих територіях Херсонщини

Поліцейські поновили свою службу на деокупованих територіях Херсонщини

Поліцейські поновили свою службу на деокупованих територіях Херсонщини
Поліцейські в в одному з деокупованих селищ Херсонщини, жовтень 2022 Фото: Поліція Херсонської області

На деокупованій території Херсонської області розпочали роботу 500 поліцейських. Днями планується збільшити їх кількість до двох тисяч працівників. Про це повідомив в ефірі загальнонаціонального марафону "Єдині новини" голова Національної поліції Ігор Клименко.

"На сьогодні ми поновили поліцейську присутність в 57 населених пунктах, в яких проживає близько 11 тисяч громадян", – повідомив Ігор Клименко.

Також відомо, що у деокуповані населені пункти за військовими першими заходили поліцейські підрозділи спеціального призначення і вибухотехніки. Ці території масово заміновані. На цей час правоохоронці вже оглянули 210 га деокупованої території Херсонської області. При цьому вилучили 1700 вибухонебезпечних предметів, зокрема снарядів, які могли спричинити шкоду громадянам.

Він також додав, що стабілізаційні заходи, які проводить Національна поліція разом з іншими правоохоронними структурами, можуть тривати кілька тижнів. Відтак людям повертатися у свої домівки варто тільки після того, як ця робота буде завершена.

Загалом на цей час поліцейські Херсонщини зафіксували 400 воєнних злочинів.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок