Стало відомо, скільки грошей зібрала донька військового з Прикарпаття на авто для ЗСУ

Стало відомо, скільки грошей зібрала донька військового з Прикарпаття на авто для ЗСУ

Стало відомо, скільки грошей зібрала донька військового з Прикарпаття на авто для ЗСУ
Фото: пресслужба Університету Короля Данила

Студентка Університету Короля Данила Вікторія Матвієнків разом з одногрупницями зібрала для військових ЗСУ 11 900 грн та 1 280 євро під час онлайн-аукціону. Дівчата продавали розмальовані простріляні гільзи. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі вишу.

Аукціон організував університет, щоб допомогти 102 окремій бригаді сил територіальної оборони ЗСУ купити авто. У цьому підрозділі воює батько Вікторії.

"Наша творча та активна молодь навіть простріляні гільзи перетворила на витвори мистецтва. Таким чином мали на меті долучитися до збору грошей для купівлі авто 102 бригаді", — зазначає працівниця Університету Короля Данила Іванна Бабецька.

Під час онлайн-аукціону вдалося зібрати 11 900 грн та 1 280 євро. Перший лот продали за 2 500 грн, лот № 2 — 4 500 грн, лот № 3 — 2 500 грн, лот № 4 — 1 280 євро. Також на картку анонімними донатами отримали 2 400 грн.

"Окрему вдячність хотілося б висловити нашим з батьком односельцям — емігрантам у Німеччині, які також долучилися до аукціону, придбавши гільзу з малюнком Москви, що палає", – сказала Вікторія Матвієнків.

Що відомо

Стріляні гільзи доньці привіз тато з передової на Запорізькому напрямку, коли приїхав у першу відпустку. Тоді дівчина розповіла одногрупницям про ідею допомогти ЗСУ. Вони вирішили розмалювати гільзи й заробити гроші на підтримку воїнів з Прикарпаття

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок