Ракетний удар по Матвіївській громаді: місцеві розповіли про наслідки

Ракетний удар по Матвіївській громаді: місцеві розповіли про наслідки

Ракетний удар по Матвіївській громаді: місцеві розповіли про наслідки
Запорізький район, 10 листопада. Російські військові завдали ракетного удару по Матвіївській громаді.Фото: Суспільне Запоріжжя

Зранку 10 листопада двома ракетами С -300 окупанти обстріляли Запорізький район. Травмованих та загиблих не має, повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Кореспонденти Суспільного Запоріжжя побували на місці обстрілу.

Зруйновано склад та пошкоджено сільгосптехніку – такі наслідки обстрілу одного із підприємств Матвіївської громади. Його директор Сергій Меркер каже: російські військові обстріляли підприємство о 6:40 ранку, потрапив прямо у склад з насінням соняха.

"Пошкодження, як бачите, грандіозні. Багато техніки пошкоджено. В основному машини та комбайни. Склом і осколками пошкоджено. Пригодне насіння чи вже ні – будемо відновлювати, перевіримо. Зрозуміло, що щось пропало".

Матвіївська громада
Фото: Суспільне Запоріжжя

Збудували цей склад лише місяць тому, каже Сергій Меркер. Тепер доведеться його відновлювати. Скільки грошей це коштуватиме – поки не рахував. Під час обстрілу на території підприємства був охоронець. Він не травмувався.

Друга ракета поцілила в сусіднє сільгосппідприємство. Біля складів видніється вирва від снаряда. Внаслідок потрапляння на території підприємства було пошкоджено три склади та близько десяти одиниць техніки.

Матвіївська громада
Фото: Суспільне Запоріжжя

Жителька сусіднього села пані Жасміна каже, що від вибуху у хаті здригнулися вікна та двері:

"Страшно, звісно. А тільки чогось бахнуло спочатку, а потім тільки тривога зробила. Ми не ховаємося, бо в нас ніде, льох під літньою кухнею, думаю, якщо завалить кухню, так ми й не виліземо звідтіля".

Голова Матвіївської територіальної громади Олексій Гладишев розповідає, що ракетний удар по громаді цей вже не перший:

"Взагалі-то громада вже не вперше таке отримує, але на сьогодні люди готові приймати такі виклики, також і фермери, і бізнес, намагаємося працювати для того, щоб тил був, як кажуть міцний, і нам вистояти у нашій війні проти Росії".

Читайте також

"Тільки но сховались, як ще раз, і ще раз". Обстріли Комишуваської громади — що розповідають жителі про наслідки

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок