Обвинувачена у колабораційній діяльності жителька Миколаєва вшосте не з’явилась до суду

Обвинувачена у колабораційній діяльності жителька Миколаєва вшосте не з’явилась до суду

Обвинувачена у колабораційній діяльності жителька Миколаєва вшосте не з’явилась до суду
Порожня лава в залі суду. Миколаїв 10 листопада 2022 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Обвинувачена у колабораційній діяльності Обвинувачена за частиною першою статті 111 прим. 1. Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.жителька Миколаєва вшосте не з’явилась до суду та буде оголошена в державний розшук. Чергове судове засідання відбулося 10 листопада.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла суддя Заводського районного суду Миколаєва Жанна Павлова.

За інформацією суду, жінка виїхала зі свого помешкання у травні. Суддя Жанна Павлова зачитала рапорт оперуповноваженого управління стратегічних розслідувань у Миколаївській області. Згідно з цим документом, офіційно обвинувачена кордони України не перетинала, але встановити її місцеперебування станом на 10 листопада неможливо.

"Вжитими заходами публічного обвинувачення та суду на виконання заходів забезпечення встановлено, що Кривенкова Ольга Григорівна фактично ухиляється від правосуддя, тому на підставі вищевикладеного я пропоную суду розглянути клопотання прокурора про зупинення вказаного кримінального провадження та оголошення у державний розшук", — сказав прокурор Євген Шиян.

Державна зрада. Обвинувачена жителька Миколаєва вшосте не з’явилась до суду
Суддя Жанна Павлова. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Суд доручив Миколаївському районному управлінню поліції здійснити розшук обвинуваченої у колабораційній діяльності.

"Суд ухвалив оголосити розшук Кривенкової Ольги Григорівни 6 червня 1976 року народження, кримінальне провадження щодо обвинуваченої зупинити до її розшуку. Доручити розшук Миколаївському районному управлінню поліції Миколаївської області", — сказала суддя Павлова.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Читайте також

Українські військові звільнили місто Снігурівка, що на Миколаївщині

Відкриває дорогу на Херсон: чому звільнення Снігурівки є стратегічно важливим для ЗСУ

Обстрілів Миколаєва поменшало — речниця Сил оборони півдня

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок