На Донеччині 10 листопада будуть екстрені відключення електроенергії: де і коли вимкнуть електрику

На Донеччині 10 листопада будуть екстрені відключення електроенергії: де і коли вимкнуть електрику

На Донеччині 10 листопада будуть екстрені відключення електроенергії: де і коли вимкнуть електрику
Фото: AP Photo/Emilio Morenatti

На півночі Донецької області 10 листопада відбудуться екстрені відключення електроенергії. Електрику вимикатимуть орієнтовно з 10:30 до 16:30, йдеться у повідомленні ДТЕК Донецькі електромережі.

"10 листопада буде тимчасово відключено електропостачання у громадах Краматорського та Бахмутського районів. Причина відключення – проведення ремонтних робіт на транзитному обладнанні НЕК "Укренерго", що живить північ Донецької області", — зазначили у ДТЕК.

Як розповіли у компанії, тимчасово без електропостачання залишаться жителі Слов’янської, Краматорської, Дружківської, Костянтинівської, Торецької, Миколаївської громад.

У ДТЕК наголосили, що якщо немає світла в інших населених пунктах, то треба повідомляти до компанії.

Що відомо

  • На Донеччині з 1 листопада можливі стабілізаційні відключення електроенергії. ДТЕК Донецькі електромережі опублікували перелік вулиць, де будуть задіяні стабілізаційні відключення електроенергії
  • З 10 жовтня російські війська завдали близько 300 ударів по енергосистемі України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • Директор Центру досліджень енергетики EIR Center Олександр Харченко заявив, що близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.
  • Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що з 20 жовтня по всій території України запроваджують обмеження на користування електроенергією. В першу чергу обмеження стосуватимуться підприємств та заводів, але українців також просять економити електрику. Якщо буде брак електроенергії, то в Україні почнуться віялові відключення світла.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок