Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про що говорили

Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про що говорили

Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про що говорили
Genya Savilov, Pool Photo via AP

Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. На зустрічі заслухали доповіді щодо ситуації на передовій, захисту держкордону, підготовку війська до зими, відновлення об’єктів енергетики та інші питання.

Про це повідомили в Офісі президента.

Члени Ставки заслухали доповіді керівництва ЗСУ про ситуацію на передовій, звільнення українських територій від окупантів. Також було заслухано інформацію про укріплення та захист держкордону України.

Окремо розглянули стан забезпечення підрозділів озброєнням та боєприпасами, а також підготовку війська до зимового періоду.

Крім того, учасники зустрічі проаналізували перебіг відновлення об’єктів енергетики, які постраждали від російських атак, та заходи з протиповітряного захисту кричної інфраструктури України.

Також учасники зустрічі розглянули питання проходження зимового періоду та шляхи мінімізації ризиків, спричинених російською агресією.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський та командувачі військ оперативних напрямків.

До засідання Ставки також долучилися: міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, інші члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Читайте також

Скасування мит на генератори, відключення світла по всій Україні, важкі бої на Донеччині. 259 день війни. Онлайн

На початок