У Донецькій області 62% будинків підключенні до опалення

У Донецькій області 62% будинків підключенні до опалення

Важливо
У Донецькій області 62% будинків підключенні до опалення
Ілюстративне фото радіатора. Фото: pixabay

На Донбасі правоохоронці порушили кримінальні справи проти чотирьох колаборантів, які добровільно перейшли на бік російських окупантів та отримали керівні посади в окупаційних установах.

Про це повідомляють прокуратури Донецької та Луганської областей.

"На початку березня 2022 року колишній керівник Старобільського управління газового господарства передав російським загарбникам майно підприємства, що залишилось в окупованому Старобільську. Окупанти запропонували йому очолити окуповане підприємство на що він погодився та керує їм і нині", — повідомляє прокуратура Луганської області.

Також, за повідомленням прокуратури Донецької області у березні-травні 2022 року троє жителів міст Волновахи та Маріуполя добровільно перейшли на бік РФ. Один з них організовує господарську діяльність Волноваських електромереж. Колишня чиновниця одного з відділів Управління соціального захисту населення Волновахи змінила "керівництво" і почала працювати на окупаційну адміністрацію на тій же посаді.

Останній підозрюваний погодився стати "головою адміністрації Орджонікідзевського району м. Маріуполя". Він проводить мітинги на підтримку окупаційної влади.

Справу так званого очільника газового управління передано до суду, слідства стосовно трьох інших триває. За колабораційну діяльність їм усім загрожує до десяти років позбавлення волі.

Що відомо

  • ​​Служба безпеки ідентифікувала російського генерала, який віддав наказ захопити Маріуполь і штурмувати "Азовсталь"
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що виплатить 100 тисяч доларів за передачу Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) в український полон. Водночас українські волонтери, спортсмени, чиновники зібрали 50 тис. доларів в "призових" за полоненого воєнного злочинця

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок