"Прометей" зазнав поразки в дебюті на волейбольному Кубку виклику: результат першого матчу 1/16 фіналу

ВК "Прометей"

Перший з двох українських клубів, які зіграють на цій стадії, програв стартовий матч із рахунком 1:3.

Дніпровський волейбольний клуб "Прометей" розпочав участь у новому сезоні Кубка виклику ЄКВ. Для української команди виступ на цьому єврокубку став дебютним в історії.

Підопічні Андрія Левченка стартували на турнірі з 1/16 фіналу. Суперниками українців стали чинні віцечемпіони Ізраїлю – "Хапоель Мате-Ашер", який у попередньому раунді здолав грецький "Мілон" (3:2 та 3:1).

Переможці пари, які пройдуть до 1/8 фіналу, визначаться за підсумком двох матчів, які приймає ізраїльський Акко.

Господарі майданчика впевнено здолали "Прометей" у стартовому сеті, оформивши відрив у дев'ять очок (25:16). Друга партія була конкурентнішою, проте її також записали на свій рахунок ізраїльтяни – 25:21.

Українська команда повела в третьому сеті й у напруженій боротьбі зуміла зберегти перемогу в партії з ідентичним рахунком – 25:21. Проте дотиснути камбек дніпрянам не вдалося: "Хапоель" узяв четвертий сет з рахунком 25:20 та переміг у першому матчі.

Волейбол. Кубок виклику ЄКВ. 1/16 фіналу

• "Хапоель" (Ізраїль) – "Прометей" (Україна) – 3:1 (25:16, 25:21, 21:25, 25:20)

Найбільшу кількість очок команді приніс український центральний блокувальник Дмитро Шаповал – 19.

Раніше до 1/16 фіналу пройшов ще один український клуб – городецький "Епіцентр-Подоляни", який стартував з 1/32 фіналу. У минулому сезоні "Епіцентр" показав найкращий результат серед українських команд, дійшовши до 1/8 фіналу.

• Четвер, 10 листопада. 19:00 – "Прометей" – "Хапоель" (матч-відповідь).