Перша перемога в сезоні. "Інгулець" виграв в одного з лідерів української футбольної першості

Пресслужба ФК "Інгулець"

Футбольний клуб "Інгулець" із селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області здобув першу перемогу в сезоні 2022-23 років в українській прем’єр-лізі. Сталось це в домашньому матчі проти луганської "Зорі" в рамках 12-го туру першості на стадіоні імені Віктора Баннікова у Києві. Рахунок гри – 1:0.

Єдиний гол у матчі господарі забили на 44-ій хвилині гри. Пас з лівого флангу атаки петрівчан точним ударом завершив нападник Максим Марусич.

На 50-ій хвилині матчу захисник "Інгульця" Тарас Саків порушив правила у власному штрафному майданчику – арбітр гри Олексій Деревінський призначив пенальті. Назарій Русис пробив з 11-метрової позначки над воротами.

Суддя в другому таймі компенсував вісім хвилин, однак зрівняти рахунок гравцям "Зорі" не вдалось.

Жовті картки протягом гри отримали Андрій Кухарук, Олександр Козак та Олексій Паламарчук з "Інгульця" та гравці команди гостей Арсеній Багатов та Максим Імереков.

"Інгулець" – "Зоря" 1:0

Гол: Марусич, 44.

"Інгулець": Паламарчук — Саків, Ковальов (Кучеренко, 66), Павлов (Коробенко, 88), Нагієв — Клименко, Кухарук (Одарюк, 65) — Смоляков, Запорожець, Козак (Поспєлов, 65) — Марусич (Сидоренко, 76).

"Зоря": Мацапура — Бутко (Вантух, 59), Імереков, Батагов (Снурніцин, 46), Данченко — Бражко (Шахов, 46; Хлань, 69) — Кирюханцев, Чурко, Булеца, Мішньов — Русин (Луньов, 75).

• Після перемоги підопічні Сергія Лавриненка піднялись на 13-ту сходинку турнірної таблиці чемпіонату – після десяти зіграних матчів в їх активі сім очок. Луганська команда – третя, маючи 22 очки після 11 мачтів. Підопічні Патріка Ван Леувена можуть втратити третю сходинку – їх, у разі перемоги над київським "Динамо", випередить "Олександрія". Матч між олександрійцями та киянами запланований на 10 листопада.
  • У 13-му турі петрівчани зіграють на виїзді проти харківського "Металіста 1925", "Зоря" гратиме гостьовий матч проти донецького "Шахтаря".
  • Команда з Петрового має в запасі матчі першого й десятого турів проти київського "Динамо" та львівського "Руху", "Зоря" – матч сьомого туру проти "Колоса".

• Потрійна звитяга. Кропивничанин виборов три золота Кубку Європи з гирьового спорту.
  • Кропивницькі баскетболісти стали третіми в дитячій Євролізі.
  • Українські таеквондисти з трьома кропивничанами у складі стали першими на Кубку світу.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб