Столтенберг відвідає базу, де навчаються українські військові

Столтенберг відвідає базу, де навчаються українські військові

Столтенберг відвідає базу, де навчаються українські військові
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Фото: Getty Images

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу планує відвідати британську військову базу, на якій проходять навчання українські військовослужбовці.

Як повідомляє пресслужба НАТО, візит запланований на 9 листопада.

"Столтенберг зустрінеться з прем'єр-міністром Сполученого Королівства паном Ріші Сунаком та державним секретарем із закордонних справ та справ Співдружності паном Джеймсом Клеверлі. Генеральний секретар також відвідає британський військовий об'єкт, де проходять навчання українські солдати разом з міністром оборони Беном Уоллесом", — йдеться у повідомленні.

За результатами візиту до Британії генсек планує провести пресконференцію.

У жовтні Міністерство оборони Великої Британії показало, як українські солдати проходять військову підготовку в країні.

Військовослужбовці Сил оборони України проходять підготовку та навчання щодо дій у міських умовах у рамках канадської навчальної операції UNIFIER у Великій Британії. У середині жовтня Канада відновила українську тренувальну місію у королівстві.

Що відомо

  • 17 червня прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запропонував розпочати велику навчальну програму для українських Збройних сил.
  • У квітні військові британської Спеціальної повітряної служби (SAS) — головного підрозділу Сил спецоперацій армії Великої Британії кілька тижнів допомагали українським військовослужбовцям із підготовкою на Київщині. Британські спецпризначенці навчали українців використовувати протитанкові комплекси NLAW — їх Лондон надав Києву до початку вторгнення Росії.

Читайте також

Британія тренує 10 тисяч українських військових: хто вони та чому навчаються

На початок